Daily Archives: 25.10.2024

Поетапна кваліфікаційна атестація у групі №23

  • Професія: перукар (перукар-модельєр);
  • Рівень професійної кваліфікації: перукар;
  • Майстер виробничого навчання: Таїсія Віталіївна.

        У Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» проведено  поетапну кваліфікаційну атестацію.

        Здобувачі освіти виконали пробні кваліфікаційні роботи згідно професійної кваліфікації. Майстер виробничого навчання Таїсія Віталіївна у презентаціях  висвітлила виконання пробних кваліфікаційних робіт здобувачів освіти. Учні  представили виконання пробних кваліфікаційних робіт у вигляді відео фрагментів, презентацій, розповідали технологію виконання стрижок та фарбувань волосся різної довжини та форми.

Кваліфікаційна комісія у складі:

  • директора Центру – Світлани НЕЧІПОР;
  • заступника директора з НВР – Наталії СОЛОГУБ,
  • старшого майстра – Зої ПАНЧЕНКО,
  • викладача професійно-теоретичної підготовки Наталії ЛОГВІН, які задавали запитання здобувачам освіти стосовно процесу виконання операції, де проходили виробничу практику.

         Здобувачі освіти виконали  тести на відповідний рівень кваліфікації з професійно-теоретичної підготовки, які підготували викладач професійно-теоретичної підготовки Наталія ЛОГВІН

         Всім здобувачам освіти присвоєно професійну кваліфікацію встановленого розряду – перукар!

25-го в 25-те!

  25 жовтня в нашому закладі освіти, як і багато українців, писали диктант національної єдності. Він був 25-тим від часу заснування такої патріотичної традиції. Цьогоріч такий незвичайний флешмоб об’єднав людей  з різних куточків планети, для яких мова – виразний чинник їхньої національної ідентичності.

  Письменниця О. Забужко обрала символічну тему: 100 років Українського радіо. Диктант називався «Магія голосу». У виконанні читця, поета-фронтовика Павла Вишебаби текст звучав особливо переконливо. Голос, мова  – це те, що справді нас об’єднує, робить дружнішими й сильнішими.

       Голосом, текстом можна передавати чи не найбільше інформації, зокрема й почуттів, переконань. Тож не випадково в ці складні для України часи радіодиктант згуртував довкола себе людей різного віку й соціального стану, став ознакою нашої національної стійкості.

       Було приємно усвідомлювати, що з  повною сумлінністю до написання диктанту доєдналися й викладачі та майстри Центру профтехосвіти Харківської області, здобувачі, які в цей час перебували в різних куточках країни, але мали привід зібратися докупи й виконати таке незвичне письмове завдання. Таким ставленням до українського флешмобу всі підтвердили свою громадянську позицію.

        Справді здорово, що наше слово мотивує й об’єднує! Писали за різних умов.