![](https://mehovschic.ptu.org.ua/wp-content/uploads/Screenshot-2023-11-27-101519-1024x441.png)
Вивчення інформаційних технологій в закладах освіти за останні десятиліття зазнали суттєвих змін. Сьогодні сучасна освіта покликана забезпечити соціальну адаптацію
здобувачів освіти, сприяти їх суспільному і громадському самовизначенню. Без застосування ефективних педагогічних ідей і технологій не обійтися. До таких технологій можна
віднести ігрові, інформаційно-комунікаційні технології, метод проєктів тощо.
Тиждень інформатики “Сучасний гаджет і я” проводиться в закладі освіти з метою поглиблення й розширення знань з інформатики; підвищення інтересу здобувачів освіти до предмета; формування їх пізнавальної активності та розширення кругозору учнів, формування креативних комунікативних умінь майбутніх кваліфікованих робітників.