День визволення України від фашистських загарбників – свято, яке відзначається щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території нашої держави. Ця дата залишається одним із найсвітліших споминів у серці кожного громадянина України. Адже Україна зазнала чималих жертв і руйнувань у Другій світовій війні.
До річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників в групах було проведено виховні заходи за єдиною тематикою «Роки війни – століття пам’яті»
В групі №33 класним керівником Алою ШАРИКІНОЮ проведено евристичну бесіду «Як уникнути війни?», під час якої здобувачі освіти висловили свої думки про війну, обговорили наслідки війн та можливості їх уникнення. Здобувачі освіти групи №21 підготували презентацію на тему «Наслідки Другої світової війни для України як урок на майбутнє».
Викладач суспільних дисциплін Тетяна ОДЕРІЙ провела в групах історичні бесіди «Трагічна пам’ять віків», під час яких здобувачі освіти дізналися вражаючі факти про події ІІ світової віни на теріторії України.
За підрахунками істориків, в результаті воєнних дій на території України загинуло близько 3 млн. радянських воїнів, понад 2 млн. українців було вивезено для примусової праці до Німеччини, повністю чи частково було зруйновано понад 700 міст і 28 тисяч сіл, близько 10 млн. людей залишились без даху над головою, знищено понад 16 тисяч промислових підприємств. Бойовими нагородами за заслуги було відзначено близько 2,5 млн. мужніх, героїчних воїнів-українців. Доземний уклін ветеранам, творцям Великої Перемоги, за рідну Україну, за хоробрість, за рани, за віру – всім, хто боровся з ворогом на фронтах Другої Світової, на окупованій території, хто працював в тилу. Для кожного з нас вони є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі.