Здоровий спосіб життя

Здоров’я – це найвище благо, дароване людині Природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. На жаль, досить часто ми (діти – через необізнаність, дорослі – через легковажність) бездумно розтринькуємо цей дарунок, забуваючи, що втратити здоров’я легко, а повернути – дуже важко, інколи неможливо.Здоров’я – найбільша  цінність не лише кожної людини, а й насамперед усього суспільства. Це те, без чого людина не може  бути щасливою.

Відповідно до календаря спортивно – масових заходів Регіонального центру на 2017-2018 навчальний рік (скачати), з метою  пропаганди здорового способу життя, залучення молоді до занять фізичними вправами та спортом,  зміцнення фізичного, психічного й соціального здоров’я молоді. Формувати в учнів бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом.  виховувати почуття відповідальності.

Було прведенно  «День здоров’я» під девізом « Рухова активність-здоровий спосіб життя-здорова нація»

 

Підвищення рівня навчально-тренувального процесу та спортивної майстерності, а також якісної підготовки до обласних спортивних змагань 2017-2018 навчального року.

Відбулися змагання с легкоатлетичного кросу на першість навчального закладу. Переможці візьмуть  участь в обласних змаганнях серед  учнів ПТНЗ.

 

В рамках реалізації проектів «Навчальний заклад як школа сприяння здоров’ю »та «Козацько-лицарське виховання »,  у регіональному центрі традиційним стало проведення, напередодні   Дня захисника України, спортивних змагань «Козацькі розваги».

 

Команда навчального регіонального центру стала призером в обласних щорічних змаганнях серед ПТНЗ Харківської області з стрітболу.

Вітаємо гравців, які посіли II місце!

  1. Косарев Семен               23 група
  2. Варібрус Денис              23 група
  3. Рубіжанський Олексій      4 група
  4. Черногуз Денис                4 група
  5. Алексієнко Олексій         32 група

 

 

Відповідно до календаря спортивно – масових заходів Центру на 2017-2018 навчальний рік, з метою   пропаганди здорового способу життя, залучення молоді до занять фізичними вправами та спортом, підвищення рівня навчально-тренувального процессу проходять змагання з настільного тенісу , в яких беруть участь всі бажаючі учні нашого закладу освіти.

 

Закінчилися  змагання з настільного тенісу, переможцями стали :

Косарєв Семен  (учень 23 групи) – I місце;

Черногуз Денис (учень 4 групи) та Плевако Вадим (учень 1 групи)  – II місце;

Харченко Карина   та  Предаткіна  Аліна  (учениці 2 групи)   –  III місце;

Команда в такомуж складі взяла участь 13.12.2017р. в обласних змаганнях серед ПТНЗ, в яких  посіла II місце.

Вітаємо!

 

Спортивна команда навчального закладу перемогла у обласних щорічних змаганнях серед ПТНЗ Харківської області з волейболу, в такому складі:

1.Старосельська Анастасія 33 група

2. Сухіна Оксана 22 група

3. Харченко Карина 2 група

4. Дмитрусенко Яна 2 група

5. Предаткіна Аліна 2 група

6. Черниченко Анастасія 2 група

7. Жарова Анастасія 23 група

8. Булиух Єлизавета 0-1 група