Здоровий спосіб життя

Здоров’я – це найвище благо, дароване людині Природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. На жаль, досить часто ми (діти – через необізнаність, дорослі – через легковажність) бездумно розтринькуємо цей дарунок, забуваючи, що втратити здоров’я легко, а повернути – дуже важко, інколи неможливо.Здоров’я – найбільша  цінність не лише кожної людини, а й насамперед усього суспільства. Це те, без чого людина не може  бути щасливою.

Відповідно до календаря спортивно – масових заходів Регіонального центру на 2017-2018 навчальний рік (скачати), з метою  пропаганди здорового способу життя, залучення молоді до занять фізичними вправами та спортом,  зміцнення фізичного, психічного й соціального здоров’я молоді. Формувати в учнів бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом.  виховувати почуття відповідальності.

Було прведенно  «День здоров’я» під девізом « Рухова активність-здоровий спосіб життя-здорова нація»

 

Підвищення рівня навчально-тренувального процесу та спортивної майстерності, а також якісної підготовки до обласних спортивних змагань 2017-2018 навчального року.

Відбулися змагання с легкоатлетичного кросу на першість навчального закладу. Переможці візьмуть  участь в обласних змаганнях серед  учнів ПТНЗ.

 

В рамках реалізації проектів «Навчальний заклад як школа сприяння здоров’ю »та «Козацько-лицарське виховання »,  у регіональному центрі традиційним стало проведення, напередодні   Дня захисника України, спортивних змагань «Козацькі розваги».