Здоровий спосіб життя

Здоров’я – це найвище благо, дароване людині Природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. На жаль, досить часто ми (діти – через необізнаність, дорослі – через легковажність) бездумно розтринькуємо цей дарунок, забуваючи, що втратити здоров’я легко, а повернути – дуже важко, інколи неможливо.Здоров’я – найбільша  цінність не лише кожної людини, а й насамперед усього суспільства. Це те, без чого людина не може  бути щасливою.

З метою пропаганди здорового способу життя, згідно річного плану виховної роботи, в Центрі  у вересні  пройшов місячник « Ми- за здоровий спосіб життя».
У  межах місячника проведено День здоров’я , вікторину «Здоров’я нації у наших руках», профілактичні бесіди «Попередження суїцидальної  поведінки серед підлітків», «Моє життя без алкоголю», «Шкідливий вплив тютюнопаління та алкоголю на організм людини», виховні заходи «Бути здоровим –  це модно!» оформлення дошки побажань «Бажаю бути здоровим!»
Відбулися змагання с легкоатлетичного кросу на першість навчального закладу. Переможці візьмуть  участь в обласних змаганнях серед  учнів ПТНЗ.
В цьму році учні пільгових категорій перебувають на відпочинку  у молодіжному оздоровчому  таборі «БМВ» ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» і мріють добре відпочити, набратися сил  та змістовно провести свої літні канікули.

Конкурс «Молода людина року » проводиться в рамках реалізації міської програми «Молодь Харкова».

Учень першого курсу групи №3 Керімов Асіф став переможцем у номінації    «Спортсмен року» 

З метою активізації туристсько-краєзнавчої роботи, отримання додаткових знань в галузях історичного краєзнавства та екології, учні  закладу професійної освіти взяли участь у краєзнавчому зльоті, який проводився у Новобаварському районі міста Харкова
У Харкові пройшов шостий міжнародний марафон, для участі в якому зареєструвалися 10,5 тисячі осіб з 18 країн світу.
 До цього спортивного дійства у якості вболівальників долучились учні та педагогічні працівники закладу освіти. 
З метою підвищення обізнаності учнів про можливі ризики травмування у побуті та шляхи запобігання травм, мотивування молоді до навчання першої допомоги, до закладу освіти завітали волонтери Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та провели навчання для учнів і педагогів по наданню першої домедичної допомоги та продемонстрували майстер-клас на тему: «Побутові травми. Надання першої допомоги».
Учень групи № 23 Журавков Єгор у складі збірної команди Харківської
області став переможцем Всеукраїнських змагань серед учнів ЗП (ПТ)О по волейболу, що проходили у м. Миколаєві.

Команда Регіонального центру –
переможець  обласних змагань зі стритболу !

-

Збірна команда закладу освіти взяла участь в обласних змаганнях з міні-футболу серед учнів ЗП(ПТ)О Харківської області, де посіла друге місце в своїй підгрупі.

7

В рамках реалізації проектів «Навчальний заклад як школа сприяння здоров’ю »та «Козацько-лицарське виховання »,  у регіональному центрі традиційним стало проведення, напередодні   Дня захисника України, спортивних змагань «Козацькі розваги».

В групі № 21 з пофесії «Кушнір розкрійник;кравець» проведений виховний захід на тему «Скажемо палінню – НІ !».