Здоровий спосіб життя

Здоров’я – це найвище благо, дароване людині Природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. На жаль, досить часто ми (діти – через необізнаність, дорослі – через легковажність) бездумно розтринькуємо цей дарунок, забуваючи, що втратити здоров’я легко, а повернути – дуже важко, інколи неможливо.Здоров’я – найбільша  цінність не лише кожної людини, а й насамперед усього суспільства. Це те, без чого людина не може  бути щасливою.

Велика увага в ліцеї приділяється фізично – оздоровчим заходам і спортивно – масовій роботі. Проходять змагання з масових видів спорту: кросу, шашок, волейболу, тенісу, легкої атлетики. Навесні і восени кожного року  учні закладу беруть участь в обласній першості серед ПТНЗ з кросу та легкої атлетики

Всесвітня організація охорони здоров’я ( ВООЗ ) стверджує: «Здоров’я – це стан  повного  фізичного, духовного  і соціального благополуччя, а не лише відсутність хвороб або вад».

Відомо, що на здоров’я людини впливають:

– спосіб життя  – 50%,

– екологія, середовище – 20-50%,

– генетична схильність – 15-20%,

– охорона здоров’я –  10%.

Отже, здоров’я людини залежить від неї самої.

Не можна не відзначити все зростаючий останнім часом інтерес до здорового способу життя. Рано чи пізно починаєш замислюватися, що спосіб життя, який зараз ведеш, не кращим чином позначається на здоров’ї. І добре, якщо це станеться рано …

Основні правила здорового способу життя (скачати)

В Харківському професійному ліцеї швейного і хутрового виробництва з метою збереження та зміцнення здоров’я , підвищення рівня фізичної підготовленості учнівської молоді  та відповідно плану  спортивно-масових заходів на 2014-2015рік проходять змагання з легкої атлетики.

За результатами змагань буде скомплектовано збірну команду навчального закладу  для участі в обласних щорічних спортивних змаганнях з легкої атлетики серед учнів ПТНЗ.

Види програми :

  1. Біг 100м
  2. Біг 400м
  3. Естафетний біг 4*100м
  4. Стрибки в довжину з розбігу