Daily Archives: 04.04.2024

Онлайн-тренінг профорієнтаційної спрямованості

04.05.2024 відбувся онлайн-тренінг профорієнтаційної спрямованості, за участі здобувачів освіти ЗОШ Новобаварського району Харкова, на якому були проаналізовані психологічні фактори, що впливають на вибір професії, мотиви вибору професії.


         Важливий та корисний захід для здобувачів освіти, особливо для тих, хто знаходиться на етапі вибору своєї майбутньої професії. Врахування психологічних факторів та мотивів вибору професії може допомогти молодим людям зрозуміти свої інтереси, сильні сторони та цінності, що важливо при виборі кар’єрного шляху.

Інструктивно-методична нарада

         04.04.2024 керівник закладу   Світлана Нечіпор та заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Яловенко взяли  участь у інструктивно-методичній нараді, організованій завідувачем кафедри професійної та вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти Ларисою Сергеєвою.

         Одне з питань, яке розглядалось – підготовка презентації рукопису методичного посібника «Розділ 2. “Кращі практики формування м’яких навичок”. Керівником закладу Світланою Нечіпор у співавторстві з в.о.директора Черкаського ВПУ Березань І.М. підготовлено рукопис розділу “Кейс-технологія як метод навчання для формування професійної компетентності та м’яких навичок у професійній освіті”