Daily Archives: 23.04.2024

Інтеграція технологій та інновацій в освітній процес підготовки конкурентоздатного робітника для підприємств легкої промисловості та сфери послуг

          23 квітня 2024 року педагоги закладу освіти взяли участь у Панорамному вебінарі «Інтеграція технологій та інновацій в освітній процес підготовки конкурентоздатного робітника для підприємств легкої промисловості та сфери послуг», проведення якого організував  Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Харківській області.

         З вітальним словом до учасників вебінару звернулась Голова національного галузевого партнерства у легкій промисловості моди Fashion Globus Ukraіne Голда Виноградська.

         Педагоги презентували досвід роботи щодо формування професійних компетентностей  у здобувачів освіти з професій швейного виробництва на уроках теоретичного і виробничого навчання за допомогою інформаційних технологій.

         Викладач професійно-теоретичної підготовки закладу освіти ПАШНЄВА Наталія Петрівна поділилася досвідом роботи з використання прийомів технології  критичного мислення на уроках професійно-теоретичної підготовки кравців.