Daily Archives: 01.11.2023

Золота медаль XV Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті»!

Педагогічний колектив ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» взяв участь у П’ятнадцятій  Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», що відбулася  25-27 жовтня 2023 року в м. Київ та  проводилась у режимі онлайн.  Організувала і провела  виставку компанія «Виставковий світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації освіти».

«Інноватика  в сучасній освіті» – єдиний професійний форум, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти.

 У тематичній  номінації «Інноваційні освітні інструменти для професійної освіти: практичні навички для відбудови України» проєкт, розроблений творчою групою педагогів, за темою «Інноваційні інструменти у професійній освіті – запорука формування практичних навичок у молоді для відбудови України»  отримав золоту медаль. Педагогічний колектив було нагороджено Грамотою, сертифікатами.