В рамках ІІІ етапу експерименту регіонального рівня «Формування м’яких навичок (soft skills) майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі ЗП(ПТ)О», заклад професійної освіти взяв участь у педагогічних читаннях “Творчість як фактор
мотивації досягнень” за однойменним посібником Сергеєвої Л.М., Просіної О.В., Ілляхової М.В, які були проведені кафедрою професійної та вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти Університету (завідувач — доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва) та науково-освітнім альянсом «Soft skills – навички успішності».
![](https://mehovschic.ptu.org.ua/wp-content/uploads/4-18-1024x724.jpg)