Daily Archives: 21.11.2022

«Вистояли на Майдані – переможемо у війні». До дня Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя. Цьогорічна інформаційна кампанія до Дня Гідності та Свободи проходить під гаслом «Вистояли на Майдані – переможемо у війні»

У цей день, в рамках місячника «Живу тобою, Україно!», проведено єдину виховну годину «Україна пам’ятає. Ціна Незалежності». Хвилиною мовчання вшанували учасники заходу українців, загиблих за Свободу і Незалежність України, переглянули  документальний фільм «Зима, що нас змінила» про події на Майдані та взяли участь у віртуальній екскурсії «Шляхами Помаранчевої революції та Революції Гідності».


Здобувачі освіти ІІІ курсу застосували свої творчі здібності у створенні  патріотичних мудбордів «Вільні творять майбуття»