Monthly Archives: Листопад 2023

Стартувала традиційна благодійна акція “Поділись добром. Поділись теплом!”

Напередодні дня святителя Миколая та Різдва Христового, у закладі освіти, за ініціативи волонтерського осередку «Ми поруч», розпочалась традиційна акція «Поділись добром!». В цьому році знайоме  гасло доповнилося ще одним реченням:  “Поділись теплом!”

До збору  святкових посилочок мужнім  захисникам  України долучились здобувачі освіти всіх навчальних груп  та працівники закладу: теплі та необхідні речі,   смаколики, все те, що стане у пригоді бійцям на передовій.

Кожна коробка з передачею – це символічний подарунок до свят, це  частка родинного тепла. Здобувачі освіти підписали словами вдячності кожен пакунок, та, разом із невтомними волонтерами, відправили нашим захисникам.

Для допомоги нашим воїнам, в рамках акції “Поділись добром! Поділись теплом!”, розпочато збір  пластикових кришечок, що використовуються для виготовлення окремих деталей протезів.

Кожен українець зараз розуміє – те, якою буде Україна завтра, залежить від кожного з нас сьогодні. Тільки разом до перемоги. Україна переможе !

Розпочався тиждень інформатики

Вивчення інформаційних технологій в закладах  освіти за останні десятиліття зазнали суттєвих змін. Сьогодні сучасна освіта покликана забезпечити соціальну адаптацію
здобувачів освіти, сприяти їх суспільному і громадському самовизначенню. Без застосування ефективних педагогічних ідей і технологій не обійтися. До таких технологій можна
віднести ігрові, інформаційно-комунікаційні технології, метод проєктів тощо. 

 Тиждень інформатики “Сучасний гаджет і я” проводиться в закладі освіти  з метою  поглиблення й розширення знань з інформатики; підвищення інтересу здобувачів освіти  до предмета; формування їх пізнавальної активності та  розширення кругозору учнів, формування креативних комунікативних умінь майбутніх кваліфікованих робітників.

Трагедія в історії українського народу. 90 років досвіду пам’яті про Голодомор в Україні 1932-1933 років

У 2022–2023 роках Україна вшановує 90-ті роковини Голодомору-геноциду. Цю скорботну дату ми згадуємо сьогодні в реаліях нової боротьби за виживання української нації. Через 90 років після вчинення Голодомору-геноциду на теренах України Росія вчиняє новий геноцид – війною.

Цілком символічно, що саме зараз особливим болем в наших серцях відгукується трагедія 90-річної давнини, зараз коли нащадки тодішніх комуністичних катів, що знищували українців голодом,  знищують сьогодні українську націю ракетами та снарядами та намагаються поставити нас на коліна  гуманітарною катастрофою.

 З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-33 років, здобувачами освіти групи №1 та  класним  керівником  Тетяною ОДЕРІЙ  був проведений відкритий    інтерактивний захід «Пам’ятаємо.Єднаємося.Переможемо» 

Здобувачі освіти закладу відвідали  інтерактивні екскурсії та заняття з історії Голодомор у Національному музеї Голодомору-геноциду та взяли участь у Всеукраїнській акції “Запали свічку “

Проведено поетапну кваліфікаційну атестацію з професії “Кухар”

Здобувачі освіти  груп № 32,33 з професії: “Кухар, кондитер”  виконали пробні кваліфікаційні роботи з професійної кваліфікації: кухар – 4 розряду. Майстер виробничого навчання Людмила СТЕПАНІЩЕВА у презентації висвітлила здобутки груп за час навчання та проходження виробничої практики на підприємствах.

Кваліфікаційній комісії здобувачі освіти представили презентації та відео, розповіли технологію приготування своїх страв та виконали тести на відповідний рівень кваліфікації з професійно-теоретичної підготовки.

Всі здобувачі освіти отримали оцінки достатнього і високого рівнів,їм  присвоєно професійну кваліфікацію кухар 4-го розряду.

Керівники групи майстри в/н: Руслана ТІМАШЕВА і Людмила СТЕПАНІЩЕВА

Проведено бесіду “Правила безпеки з вибухонебезпечними предметами”

Співробітники БО «Благодійний фонд «Швейцарський фонд з протимінної діяльності ФСД в Україні, що здійснює  нетехнічне й технічне обстеження, розмінування та очищення  районів ведення бойових дій, завітали до закладу освіти . Гості  провели роз’яснювальну бесіду щодо правильних дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Після відходу рашистів з окупованих районів України, залишилося дуже багато «подарунків» у вигляді гранат, мін та снарядів як у населених пунктах, так і в лісах та на полях.

Станом на зараз, Україна увійшла до п’ятірки країн найбільш забруднених вибухонебезпечними предметами, тож освіченість громадян з цього питання є дуже актуальною : адже ми всі повинні усвідомити відповідальність за своє життя та знати, як поводитися, аби не наражати себе та своє оточення на небезпеку під час виявлення вибухонебезпечного предмета.

.

До Міжнародного дня толерантності

НЕ ВСЕ ТЕ НЕ ПРАВИЛЬНЕ, ЩО ТОБІ НЕ ЗРОЗУМІЛЕ
Григорій СКОВОРОДА

16 листопада 1995 року держави-члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів толерантності, яка ПІДТВЕРДЖУЄ — всі люди за своєю природою різні, але рівні у правах!

Відповідно до плану виховної роботи, до Міжнародного дня толерантності,  соціальним педагогом у групах  другого курсу   проведені години спілкування «Вчимося поважати інших»,  здобувачі освіти першого та третього курсів взяли участь  у тематичному діалозі«Успішне спілкування для побудови успішних стосунків» на традиційній віртуальній панелі думок  

Золота медаль XV Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті»!

Педагогічний колектив ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» взяв участь у П’ятнадцятій  Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», що відбулася  25-27 жовтня 2023 року в м. Київ та  проводилась у режимі онлайн.  Організувала і провела  виставку компанія «Виставковий світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації освіти».

«Інноватика  в сучасній освіті» – єдиний професійний форум, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти.

 У тематичній  номінації «Інноваційні освітні інструменти для професійної освіти: практичні навички для відбудови України» проєкт, розроблений творчою групою педагогів, за темою «Інноваційні інструменти у професійній освіті – запорука формування практичних навичок у молоді для відбудови України»  отримав золоту медаль. Педагогічний колектив було нагороджено Грамотою, сертифікатами.