Daily Archives: 08.02.2024

Державна кваліфікаційна атестація групи 2-01

Професія: 7433 Кравець

Рівень професійної кваліфікації: кравець 4 розряду

Здобувачі освіти виконали пробні кваліфікаційні роботи з професійної кваліфікації: кравець – 4 розряду

        Майстри виробничого навчання Олена ФОМІНА і Юлія ОЛЬХОВСЬКА у презентації  висвітлили процес виконання учнями пробних кваліфікаційних робіт (виготовлення кітелей для кухарів). Здобувачі освіти, розповідали технологію виготовлення виробів (настилання тканини, нанесення креслюнку та розкрій деталей; дублювання та пошиття виробів, ВТО). На онлайн зустрічі були присутні члени державної кваліфікаційної комісії які привітали випускників центру.
           Здобувачі освіти виконали  тести на відповідний рівень кваліфікації з професійно-теоретичної підготовки. Всім здобувачам освіти присвоєно професійну кваліфікацію кравець 4-го розряду

Творчість як фактор мотивації досягнень

          В рамках ІІІ етапу експерименту регіонального рівня «Формування м’яких навичок (soft skills) майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі ЗП(ПТ)О», заклад професійної освіти взяв участь у педагогічних читаннях “Творчість як фактор
мотивації досягнень” за однойменним посібником Сергеєвої Л.М., Просіної О.В., Ілляхової М.В, які були проведені кафедрою професійної та вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти Університету (завідувач — доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва) та науково-освітнім альянсом «Soft skills – навички успішності».

На пленумі педагогічних читань, заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія ЯЛОВЕНКО прокоментувала розділи посібника та поділилась досвідом роботи закладу з цього питання. Тема доповіді: “Вплив творчості на мотивацію досягнень.” успішності»