Daily Archives: 02.05.2024

Soft Skills – кращі практики формування

02.05.2024 

         Педагогічні працівники закладу освіти взяли участь у Панорамному вебінарі “Soft Skills – кращі практики формування», організованому Науково-освітнім альянсом

         «Soft Skills – сучасні навички успішності». В ході вебінару ми ознайомилися з досвідом роботи щодо формування м’яких навичок у здобувачів освіти педагогічними працівниками  ЗП(ПТ)О  «Регіональний центр професійної освіти залізничного транспорту та агропромислового сервісу»  та  ДНЗ «Богуславський ЦПТО»  Київській області.

Гастрономічний код нації

02.05.2024

Про участь у конкурсі on-line  Марафон Колодій (Масляна) 2024.

      В рамках співпраці  професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області з ГО «Асоціація рестораторів та готельєрів м. Дніпро» згідно положення про проведення конкурсу on-line  Марафону  Колодій(Масляна) 2024. За участь у конкурсі відзначили дипломами.

      Викладач закладу освіти професійно-теоретичної підготовки, голова методичної комісії пед працівників сфери послуг  Іващенко Ольга Михайлівна надала відеоматеріал і технологічну картку на тему: «Пляцки з сиром»

         Здобвач освіти групи №21 з професії «Кухар; кондитер» Клевцової Катерини, яку підготували майстри виробничого навчання: Смірнова Світлана Василівна і Глущенко Лілія Василівна. 

Тема: «Млинці з крем-сиром та полуницею»

         Ніжні, тоненькі млинчики в вершковим смаком та смаком апельсину чудово поєднуються з ледь підсоленим крем-сиром та полуницею.