Daily Archives: 06.05.2024

Понорама відкритих онлайн-уроків

Викладач суспільних дисциплін Одерій Тетяна Вікторівна взяла участь в обласній панорамі відкритих онлайн-уроків із суспільствознавчих дисциплін. Онлайн-урок з історії України «Нові тенденції розвитку культури 1914 – 1921 рр. Освіта. Наука. Мистецтво. Релігійне життя», проведений Тетяною Вікторівною, увійшов до кращих. Робота викладача  відмічена сертифікатом.

Вітаємо Тетяну Вікторівну з успіхом і бажаємо плідної праці!


Українська вишивка – світовідчуття нації закодоване на полотні

        Конкурс “Прорив легкої промисловості України” на тему: «Українська вишивка – світовідчуття нації закодоване на полотні”

        Чарівна врода українських дівчат завжди була оберегом для сильних і мужніх чоловіків. МАВКА, хранителька лісу, підтримує гармонію, порядок і баланс у своїй царині.

       З давніх-давен, саме МАВКИ могли захистити домівки від чужинців і негод, черпаючи енергію від природи: лісових тварин, дерев, чарівних квіточок, формуючи захисний ЩИТ для своєї родини, свого краю! Незламний дух Слобожанщини, де сама природа стає на боротьбу з загарбниками, запалює наші серця, спонукає до перемоги!

        Так, у творчому колективі Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області», народився задум, щодо створення весняної колекції  «СЛОБОЖАНСЬКІ МАВКИ»

Колекція: «СЛОБОЖАНСЬКІ МАВКИ»

https://youtu.be/qp4gFrbUmOU

         В цій колекції поєднано любов до рідного краю, красу природи та міфологію, відображену у літературній спадщині Лесі Українки.

        Дизайн виробів передає творчість та креативність фахівців швейного профілю. Кожна із суконь романтична та ніжна, особлива. Колекція «СЛОБОЖАНСЬКІ МАВКИ» складається з п’яти моделей для дівчат. Елегантні весняні сукні темно-зеленого кольору виготовлені із м’якого та приємного до тіла матеріалу з декоруванням машинною вишивкою.

        Особливість колекції – поєднання матеріалів та ниток для вишивки двох кольорів (зеленого та жовтого), різних фактур (тканина та фатин). Силует суконь відображає автентичний крій української вишиванки, а знімні пояси різної форми надають їм сучасності та різноманітності. Всі сукні поєднані задумом та стилем вишивки.

        Колекція розроблена на базі навчально-практичного центру швейних сучасних технологій та дизайну Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області»