Daily Archives: 13.05.2024

Колекція “Слобожанські мавки”

Колекція швейних виробів “Слобожанські мавки” бере участь у VII Всеукраїнському конкурсі “Fashion прорив” під назвою “УКРАЇНСЬКА ВИШИВКА світовідчуття нації закодоване на полотні”.

Номер колекції 41.

Підтримайте нас!!!

Колекція створювалась в умовах постійних тривог та відключень світла. ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПОСИЛАНЯМ:


https://fashionglobusukraine.com/konkurs/

з 13.05.24 р. по 15.05.24 р.
Для голосування потрібно авторизуватись через ТЕЛЕГРАМ.


          Чарівна врода українських дівчат завжди була оберегом для сильних і мужніх чоловіків. МАВКА, хранителька лісу, підтримує гармонію, порядок і баланс у своїй царині.
          З давніх-давен, саме МАВКИ могли захистити домівки від чужинців і негод, черпаючи енергію від природи: лісових тварин, дерев, чарівних квіточок, формуючи захисний ЩИТ для своєї родини, свого краю!      Незламний дух Слобожанщини, де сама природа стає на боротьбу з загарбниками, запалює наші серця, спонукає до перемоги!
           Так, у творчому колективі Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області», народився задум, щодо створення весняної колекції «СЛОБОЖАНСЬКІ МАВКИ».
          В цій колекції поєднано любов до рідного краю, красу природи та міфологію, відображену у літературній спадщині Лесі Українки. Дизайн виробів передає творчість та креативність фахівців швейного профілю. Кожна із суконь романтична та ніжна, особлива. Колекція «СЛОБОЖАНСЬКІ МАВКИ» складається з п’яти моделей для дівчат. Елегантні весняні сукні темно-зеленого кольору виготовлені із м’якого та приємного до тіла матеріалу з декоруванням машинною вишивкою.
          Особливість колекції – поєднання матеріалів та ниток для вишивки двох кольорів (зеленого та жовтого), різних фактур (тканина та фатин). Силует суконь відображає автентичний крій української вишиванки, а знімні пояси різної форми надають їм сучасності та різноманітності. Всі сукні поєднані задумом та стилем вишивки.
         Колекція розроблена на базі навчально-практичного центру швейних сучасних технологій та дизайну Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області»:

61020, Харківська обл., м. Харків, просп. Любові Малої, 30
Телефон / факс 0573762220; 0573763926
05537638@ukr.net